×
PARSİYAL NAKLİYAT / TAŞIMACILIK NEDİR

PARSİYEL NAKLİYAT / TAŞIMACILIK NEDİR ?

Saygınlar Nakliyat gelişmekte olan kadrosuyla birçok nakliyat alanında hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin başında sık kullanmış olduğumuz parsiyel taşımacılık gelmektedir. Parsiyel taşımacılığın kullanım alanlarına ve işlevine değinecek olursak, parsiyel taşımacılık havayolu, denizyolu ve karayolu üzerinde tercih edilmektedir.

İşlevi ise kelime anlamı ile doğru orantılıdır. Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Esas olarak da parça nakliyat hizmeti verir.  Ağır nakliyat, komple, proje ve parsiyel olmak üzere hizmetler verilmektedir. Aynı güzergah üzerinde bulunan birbirinden bağımsız ürün ve müşterilerin aynı taşıma aracı ile müşterilere ulaştırılan bir nakliyat yöntemidir. Parsiyel yük taşımacılığının taraflara olan faydaları ise başta ekonomik olarak yansısada, akabinde nakliyat çalışanlarının da zaman açısından aynı güzergah üzerinde bulunan müşterilerin ürünlerini tek seferde ulaştırıldığı için o bölgedeki nakliyat işlerini tek seferde rahatlatmaktadır. Beraberinde taşıma maliyetini de daha makul bir miktara indirmektedir.

Bir çok yurt içi ve yurt dışı taşımacılığında kullanılan parsiyel nakliyat yönteminde bizim de özenle dikkate aldığımız bir çok önemli husus vardır. Bu hususlar dikkate alınarak ve titizlikle hayata geçirildiği taktirde kusursuz bir nakliyat işlemi gerçekleşmiş olur. Ve bizler sizlere zamanında evraklarınızı teslim etme ve nakliye süresi boyunca önlemlerimizi üst seviyeye çıkararak, güvenli bir nakliye süreci sunuyoruz.

+21 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan Parsiyel çıkışlarımız mevcut.